Reklama

Youtuberka o Poznaniu: najbardziej kolorowe miasto w Polsce

Krzysztof Gonciarz oraz Kasia Mecinski odwiedzili Poznań w październiku. Już wtedy w codziennych daily vlogach zachwycili się Poznaniem. Ostatnie do sieci trafił video przewodnik po Poznaniu przygotowany przez Kasię. Zachęcamy do jego obejrzenia.

Krzysztof Gonciarz zaczynał karierę jako dziennikarz zajmujący się grami komputerowymi, a od wielu już lat zajmuje się produkcją materiałów na własny kanał w serwisie YouTube. Największą popularność przyniosła mu satyryczna seria Zapytaj Beczkę. Jakiś czas temu zamieszkał w Japonii, gdzie razem ze swoją wspólniczką - Polką pochodzącą z USA - prowadzi firmę zajmującą się produkcją video. Życie Krzysztofa i Kasi śledzą setki tysięcy osób, które oglądają daily vlogi w serwisie YouTube.

Jesienią para przebywała w Polsce, a na kilka dni pojawiła się również w Poznaniu -Poznań mi się najbardziej podobał z tych miast, które odwiedziliśmy do tej pory. Tutaj jest naprawdę super i pierwszy raz podczas tej wycieczki po Polsce jest mi naprawdę autentycznie smutno wyjeżdżać, bo czuje, że jeszcze nie zobaczyłem tyle, ile bym chciał - mówił wówczas Gonciarz. Teraz na anglojęzyczny kanał The Uwaga Pies trafił wideo przewodnik po Poznaniu przygotowany przez Kasię. YouTuberka odwiedziła z kamerą między innymi Stary Rynek, który zachwycił ją kolorami, przespacerowała się po Cytadeli, a także poleciła jedzenie w jednym z poznańskich barów mlecznych.

Zachęcamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez Kasię.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
7.36 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro