Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 3

Youtuberka o Poznaniu: najbardziej kolorowe miasto w Polsce

BS
sobota, 24.12.2016 r.
godz. 11.30
BS | sobota, 24.12.2016 r., godz. 11.30
Youtuberka o Poznaniu: najbardziej kolorowe miasto w Polsce

Krzysztof Gonciarz oraz Kasia Mecinski odwiedzili Poznań w październiku. Już wtedy w codziennych daily vlogach zachwycili się Poznaniem. Ostatnie do sieci trafił video przewodnik po Poznaniu przygotowany przez Kasię. Zachęcamy do jego obejrzenia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1015 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Krzysztof Gonciarz zaczynał karierę jako dziennikarz zajmujący się grami komputerowymi, a od wielu już lat zajmuje się produkcją materiałów na własny kanał w serwisie YouTube. Największą popularność przyniosła mu satyryczna seria Zapytaj Beczkę. Jakiś czas temu zamieszkał w Japonii, gdzie razem ze swoją wspólniczką - Polką pochodzącą z USA - prowadzi firmę zajmującą się produkcją video. Życie Krzysztofa i Kasi śledzą setki tysięcy osób, które oglądają daily vlogi w serwisie YouTube.

Jesienią para przebywała w Polsce, a na kilka dni pojawiła się również w Poznaniu - Poznań mi się najbardziej podobał z tych miast, które odwiedziliśmy do tej pory. Tutaj jest naprawdę super i pierwszy raz podczas tej wycieczki po Polsce jest mi naprawdę autentycznie smutno wyjeżdżać, bo czuje, że jeszcze nie zobaczyłem tyle, ile bym chciał - mówił wówczas Gonciarz. Teraz na anglojęzyczny kanał The Uwaga Pies trafił wideo przewodnik po Poznaniu przygotowany przez Kasię. YouTuberka odwiedziła z kamerą między innymi Stary Rynek, który zachwycił ją kolorami, przespacerowała się po Cytadeli, a także poleciła jedzenie w jednym z poznańskich barów mlecznych. 

Zachęcamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez Kasię.