Reklama
Reklama

YouTuber ukarał hejtera, a teraz zaprasza go do współpracy

W środę informowaliśmy o znanym kulturyście i YouTuberze Michale Karmowskim, który postanowił ukarać obrażającego go chłopaka. Dziś okazuje się, że dodatkowo chłopak dostanie szansę współpracy z Karmowskim.

Michał Karmowski to znany kulturysta i trener personalny, który prowadzi popularny fanpage w serwisie Facebook oraz kanał na YouTube. Mężczyzna od dłuższego czasu był obrażany, a komentarze dotykały też jego rodziny. Karmowski postanowił z tym walczyć i po dziesięciu miesiącach dotarł do hejtera. Początkowo kulturysta planował walczyć o swoje prawa i odszkodowania przed sądem, ale ostatecznie wycofał się z tego planu -Sam jestem ojcem i wiem, że czasami nie mamy wpływu na to, co robią nasze dzieci. Wiem, że odszkodowanie, które mieliby mi wypłacić, zrujnowałoby im życie. A że sam jestem człowiekiem o dobrym sercu, postanowiłem, że nie będę żądał odszkodowania. Zresztą nawet gdybym je wyegzekwował, przekazałbym je na cele charytatywne - wyjaśnił w opublikowanym wczoraj nagraniu.

W ramach zadośćuczynienia chłopak ma przepracować 400 godzin w hospicjum oraz pomagać ojcu w warsztacie samochodowym. Teraz okazuje się, że Maks zostanie też administratorem nowej strony Michała Karmowskiego -Uważam jednak, że należy wyciągnąć rękę do każdego, kto tego potrzebuje. Ja ustaliłem z Maksem, że zostanie administratorem mojej nowej strony internetowej. (...) Dorośli powinni inaczej postępować, niż tylko karcąc i ganiąc młodych. Trochę poświęcać im czasu, a oni za kilka lat się odwdzięczą. Tak uważam - powiedział Karmowski w rozmowie z portalem naTemat.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
19.37 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro