Reklama
Reklama

Wielkie korki na Gdyńskiej, Bałtyckiej i Hlonda. Przez kolizję

Ogromne korki tworzą się od rana w poniedziałek na ulicach Gdyńskiej, Bałtyckiej, Hlonda, a także wszystkich dojazdach do tych ulic. Powód? Kolizja na moście Lecha.

Do naszej redakcji docierają pytania czytelników o powód ogromnych korków w rejonie ulic Gdyńskiej i Bałtyckiej. - Czy moglibyście ustalić skąd dziś na skrzyżowaniu Hlonda/Bałtycka są tak gigantyczne korki? Jadąc od ronda Śródka w stronę Bałtyckiej, korek zaczyna się tuż za wiaduktem - pisze.

Rzeczywiście, w tym rejonie miasta występują w poniedziałek gigantyczne korki. Hlonda stoi już przed ulicą Główną, Bałtycka od skrzyżowania z Do Spalarni, a na Gdyńskiej korek zaczyna się jeszcze przed skrzyżowaniem z Chemiczną. Duże korki tworzą się także na Chemicznej (cała ulica stoi), Smolnej, Głównej, Gnieźnieńskiej, Krańcowej i Świętego Michała.

Skąd takie utrudnienia? Przed godziną 8.00 na moście Lecha doszło do kolizji. Samochód stanął bokiem na jezdni w kierunku Naramowic. Nikomu nic się nie stało, ale rozładowywanie korków z pewnością tu jeszcze potrwa. Aktualną sytuację sprawdzisz na naszej mapie korków TUTAJ.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 19.12.2016 r., godz. 10.48
    Aktualizacja
    poniedziałek, 19.12.2016 r., godz. 10.48
    Sytuacja znacznie się tu poprawiła. Jeśli korki jeszcze występują - są niewielkie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
46.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro