Reklama
Reklama

Nowe osiedle pod Poznaniem

Siekierki - to mała miejscowość tuż koło Swarzędza. Tam wybudowane zostaną nowe domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Inwestor zapowiada, że będą to wyjątkowe domy, które przyciągną poznaniaków mających dość miejskiego hałasu oraz przepychu.

Coraz więcej osób myśli o wyprowadzeniu z się z centrum na przedmieścia. Doceniają oni cisze i spokój, które gwarantują oddalone od miasta osiedla. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszedł Developer Parner, który oferuje teren w pobliżu Poznania, które otoczone jest po prostu przyrodą. W pobliżu znajduje się stadnina koni oraz jezioro.

Projektując teren, inwestor zwrócił szczególna uwagę na funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz na przestronne garaże i tarasy. Domy będą budowane tradycyjną metoda z cegły ceramicznej a dachy pokryte będą dachówką. W kwestii wnętrza budynku, firma zaoferuje mieszkańcom trzy warianty. W pierwszym będą wybudowane tylko ściany niezbędne, stropy i elementy konstrukcyjne budynku. Resztę zaprojektuje sobie sam odbiorca zgodnie z własną wizja mieszkania. Wykonawcą nadal pozostanie firma developerska. Drugą opcją będzie wybór wnętrza całkowicie wykończonego w stanie surowym. Osoby chcące zamieszkać w takim domu czekają jedynie prace wykończeniowe. Trzecią opcją będą budynki z możliwością dostosowania systemów wewnętrznych do własnych, nawet ekskluzywnych, potrzeb.

Mieszkania będą zlokalizowane w systemie szeregowym. Każdy budynek będzie posiadał wyznaczony teren działkowy. Ceny mieszkań będą zróżnicowane w zależności od wersji standardu, która wybierzemy. Już dziś wiadomo, że będzie się ona wahała od 3906 zł - 4470 zł za metr kwadratowy powierzchni. Prace rozpoczęły się już pod koniec sierpnia i potrwają do końca 2008 roku.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
14.41 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro