Reklama

Jesienne porządki na Winiarach. Usunięto dziesięć wraków samochodów

Dzięki działaniom Straży Miejskiej przeprowadzono jesienne porządki na Winiarach. Z terenu osiedla usunięto dziesięć wraków, uporządkowano także dzikie śmietniska.

Za osiedle Winiary odpowiada strażniczka Beata Pięta z referatu Jeżyce. W ostatnim czasie osiedlowa strażniczka odbyła kilka spotkań z przedstawicielami rady osiedla oraz dokładnie zlustrowała teren osiedla, a efektem tego są przeprowadzone na osiedlu porządki. Wśród zleconych prac było między innymi uporządkowanie przydrożnej zieleni, która uniemożliwiała korzystanie z chodników. Sporo interwencji dotyczyło także uprzątnięcia śmietnisk na posesjach, a z terenu całego osiedla usunięto dziesięć wraków samochodów - Samochody, których stan wskazywał na to, że nie były używane od długiego czasu, zajmowały miejsca postojowe nie tylko na osiedlowych parkingach, ale również wzdłuż ulic - informuje Przemysław Piwecki, rzecznik SM. To jednak nie koniec porządków, bo w przygotowaniu jest dokumentacja, do usunięcia kolejnych ośmiu wraków.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
21.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro