Reklama
Reklama

Bohdan Smoleń zostanie pochowany w Przeźmierowie

W Przeźmierowie spocznie legenda polskiego kabaretu - Bohdan Smoleń. Pogrzeb zaplanowano na najbliższy wtorek.

W czwartek rano zmarł Bohdan Smoleń, o czym informowaliśmy już na naszym portalu. Dziś wiadomo, gdzie zostanie pochowany. - Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 20 grudnia o godzinie 13:00, w kaplicy na cmentarzu Parafii rzymskokatolickej pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Przeźmierowie - informuje Fundacja Stworzenia Pana Smolenia.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


- Niewiele ważył, ale miał w sobie milion ton wdzięku - mówi Krzysztof Deszczyński, przyjaciel Smolenia. Życie go doświadczyło - najpierw samobójstwo popełnił jego syn, a później żona. - On miał w sobie wiele znaków zapytania od tego momentu - dodaje.

- Mimo problemów w życiu prywatnym, miał w sobie do końca dużo siły, by zrobić coś dobrego. I myślę, że to jest dzieło życia Bohdana Smolenia. Ta jego fundacja - zaznacza Maciej Morze z Kabaretu Czesuaf. Pracownicy fundacji chcą, by jego dzieło przetrwało i zapowiadają, że fundacja będzie działać, a tym samym pomagać osobom niepełnosprawnym.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro