Reklama
Reklama

Szwajcarska: policja szuka kierowcy, który przejechał po potrąconej kobiecie i odjechał

fot. Policja
fot. Policja

15 listopada na skrzyżowaniu ulic Szwajcarskiej i Piaseckiego doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca Skody potrącił kobietę przechodzącą po pasach. Gdy zatrzymał się obok, po leżącej na ziemi pieszej przejechał kierowca auta Dacia Duster, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Szuka go policja.

Do wypadku doszło 15 listopada około 17.10 na skrzyżowaniu ulic Szwajcarskiej i Piaseckiego, na wysokości szpitala. - Kierujący samochodem marki Skoda potrącił kobietę na przejściu dla pieszych, po czym jadący za nim niezidentyfikowany kierowca poruszający się pojazdem marki Dacia Duster, koloru białego przejechał po poszkodowanej. Zatrzymał się na krótką chwilę i odjechał z miejsca zdarzenia - tłumaczy Patrycja Banaszak z poznańskiej policji.

Dziś policjanci szukają świadków tego zdarzenia. Jeśli posiadasz informacje na temat kierowcy auta Dacia Duster, który brał udział w wypadku lub widziałeś zdarzenie - skontaktuj się z policjantami z komendy przy ulicy Szylinga osobiście (pokój nr 34) lub zadzwoń pod numer 61 84 144 35 (od 7.30 do 15.30). Można też dzwonić pod całodobowe numery 61 84 156 13 oraz 997. Policja zapewnia anonimowość.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro