Reklama

Duże utrudnienia na rondzie Śródka: przez awarię rurociągu

fot. Miłosz Kosicki
fot. Miłosz Kosicki

Jeśli w piątek planujesz przejeżdżać przez rondo Śródka, rozważ zmianę trasy. W nocy doszło tu do awarii rurociągu. Na jezdni ulicy Jana Pawła II prowadzącej w stronę ronda Rataje dostępny jest jedynie 1 pas ruchu z trzech.

O awarii już w nocy poinformowało Centrum Zarządzania Kryzysowego. - W związku z usuwaniem awarii na Rondzie Śródka przez firmę Aquanet zamknięte będą dwa pasy jezdni na ul. Jana Pawła II - pasy jezdni w kierunku ronda Rataje. Istniej możliwość, że prace potrwają również w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego - czytamy w komunikacie.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA


W piątek rano już wiemy, że prace jeszcze się tu nie zakończyły. Wciąż kierowcy jadący w stronę ronda Rataje ze Śródki mają do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. - Prace będą jeszcze trwały, 2 pasy zajęte - wyjaśnia Aquanet.

Już teraz w rejonie ronda Śródka tworzą się duże korki. Obecnie zdecydowanie najgorzej jest na Zawadach oraz Warszawskiej, ale sytuacja z każdą chwilą będzie się pogarszać.

  • Aktualizacja
    piątek, 9.12.2016 r., godz. 13.49
    Aktualizacja
    piątek, 9.12.2016 r., godz. 13.49
    Dwa pasy ruchu zajęte przez Aquanet nie będą dostępne w piątek do wieczora. Według Aquanetu w sobotę przejezdność ma zostać przywrócona.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro