Reklama
Reklama

Najstarszy polski magazyn dla mężczyzn znika z rynku

fot. mat.prasowe
fot. mat.prasowe

Magazyn "Twój Weekend" powstał na początku lat dziewięćdziesiątych. Mimo spadku popularności tej kategorii prasy, czasopismo cały czas sprzedawało się w nakładzie około 15000 egzemplarzy. Wydawca poinformował jednak, że w 2017 roku gazeta zniknie z rynku.

Czasopismo "Twój Weekend" było jednym z pierwszy magazynów dla panów powstałych po 1989 roku w Polsce. Mimo ofensywy stron internetowych z pornografią, magazyn cały czas ukazuje się na rynku, a jego sprzedaż sięga 15000 egzemplarzy. W przyszłym roku czasopismo świętowałoby 25 lat obecności na rynku, ale jego wydawca podjął decyzję o likwidacji tytułu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W chwili obecnej wydawcą "Twojego Weekendu" jest wrocławska spółka One Project, która postanowiła skupić się na projektach z innych branż. Firma zapowiedziała, że w 2017 roku ukażą się jeszcze trzy numery czasopisma. Niewykluczone jest jednak, że prawa do tytułu trafią w ręce nowego inwestora, który zdecyduje się kontynuować wydawanie pisma.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
74.27 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro