Reklama
Reklama

Policjanci znaleźli czaszkę poszukiwanej od siedmiu lat kobiety

W kwietniu tego roku na terenie lasu w okolicy miejscowości Kępa odnaleziono ludzką czaszkę. Teraz okazuje się, że czaszka należała do zaginionej siedem lat kobiety. Policjanci poszukują świadków wydarzeń sprzed siedmiu lat.

Do odkrycia czaszki doszło w kwietniu bieżącego roku - Odkrycia dokonały przypadkowe osoby, które spacerowały po lesie w okolicy miejscowości Kępa.W leśnym runie leżała ludzka czaszka. Nie znaleziono żadnych innych kości. Czaszka trafiła do badań, które pozwoliły na ustalenie tożsamości ofiary. Okazało się, że jest nią zaginiona 19 czerwca 2009 roku kobieta - relacjonuje Marcin Jankowski z konińskiej policji.

Policjantom udało się do tej pory ustalić, że w dniu zaginięcia Julianna K. była w sklepie przy ulicy Łężyńskiej w Koninie, a następnie poszła w kierunku ulicy Bernardynka. Na tej ulicy wsiadła do niezidentyfikowanego samochodu osobowego. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat losu kobiety, proszone są o kontakt z miejscową policją. Informacje można przekazywać pod numerem 63 247 25 57 lub całodobowym numerem 997. Policja zapewnia anonimowość.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
7.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro