Reklama
Reklama

Kolejny dzień Cavalidy za nami. Jak radzili sobie Polacy?

fot. Jacek Molski

Piątek był drugim dniem Cavaliady, czyli odbywających się na Międzynarodowych Targach Poznańskich zawodów jeździeckich. Najważniejszym konkursembyła duża runda, zaliczana do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej oraz Rankingu Cavaliada Tour.

W konkursie średniej rundy w ramach CSI3*-W triumfowała Dajana Pawlicka na Campari, która pokonała Adam Grzegorzewski na Okarino i Vladimira Tuganova na Qualidamie.

W konkursie dużej rundy pierwsze miejsce zajął Jonathan Gordon z Irlandii na koniu Baloucento 2. Był to konkurs z rozgrywką, w której zawodnicy pokonywali przeszkody o wysokości 150 cm. Drugie miejsce zajęła Anna Kellnerová z Czech na ogierze Classic oraz Holender Robert Vos na wałachu Carat.

W Cavaliada Eventing Tour - Halowy Puchar Polski WKKW zwyciężył Paweł Warszawski na wałachu Aristo Az. Podium uzupełnili Artur Społowicz na Pokerze i Joanna Pawlak na klaczy Fantastic Frieda.

Rywalizacja toczyła się również na arenie B, a wszyscy chętni mogli odwiedzić targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Impreza potrwa do niedzieli. Jej szczegółowy plan i wyniki wszystkich konkurencji znaleźć można na www.cavaliada.pl.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
28.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro