Reklama

Świąteczne prezenty na MTP: rusza Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

W piątek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczyna się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Festiwal to każdego roku kopalnia świątecznych pomysłów i prezentów.

W piątek w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. MTP przez weekend będą wypełnione po brzegi pięknymi przedmiotami - tymi mniejszymi i większymi, tańszymi i droższymi. Każdy znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich wśród tysięcy unikatowych przedmiotów.

Rzeźby, obrusy, tkaniny, malowidła, obrazy, witraże, lampy, mozaiki, świece, a nawet wypiekane cuda - to wszystko i o wiele więcej czeka na zwiedzających. Bogatą ofertę stanowią też ozdoby bożonarodzeniowe. Miłośnicy rękodzieła ludowego również nie będą narzekać. Jeśli nie chcemy kupić gotowych wyrobów, a sami stworzyć coś ciekawego - na festiwalu będziemy mogli się wyposażyć w niezbędne materiały artystyczne.

- W Poznaniu o świąteczny nastrój zadba ponad 220 wystawców, biorących udział w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Będzie on większy niż jakikolwiek inny kiermasz świąteczny w Polsce - zapowiadają MTP. - Targi to również możliwość wzięcia udziału w jednym z ponad 40 inspirujących warsztatów. Każdy znajdzie coś dla siebie: od tradycyjnych metod szydełkowania i koronkarstwa poprzez techniki zdobnicze, kończąc na nowoczesnych warsztatach z użyciem markerów - dodają.

Festiwal można odwiedzać w piątek od 12.00 do 19.00, w sobotę od 10.00 do 19.00, a w niedzielę od 10.00 do 18.00. Bilet wstępu kosztuje 9 złotych (normalny) lub 6 złotych (ulgowy).

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
6.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro