Reklama
Reklama

We wtorek rusza przetarg na wynajem lokali pod Kaponierą

fot. Jacek Molski, archiwum
fot. Jacek Molski, archiwum

Do wynajęcia jest 6 lokali znajdujących się na poziomie -1 i -2 poznańskiej Kaponiery. We wtorek ZKZL ogłosi przetarg ofertowy. Zorganizowane zostaną też "drzwi otwarte", na których zaprezentowane zostaną przeznaczone do wynajęcia powierzchnie.

Do 20 grudnia chętni będą mogli przesyłać oferty dotyczące wynajmu 6 lokali znajdujących się na poziomie -1 i -2 poznańskiej Kaponiery. Ich powierzchnia wynosi od 76 m2 do ponad 500 m2.Cztery z nich znajdują się na poziomie -1, dwa na poziomie -2. Ogłoszenie przetargowe dostępne będzie od jutra na stronie internetowej spółki ZKZL.

Zgodnie z zamysłem ZKZL obiekt ten ma być przyjazny poznaniakom. Musimy sprawić, by poznaniacy przesiadając się na Kaponierze z autobusu do tramwaju z przyjemnością skorzystali z możliwości kupienia pod rondem kubka kawy na wynos, zjedzenia szybkiego śniadania, czy zaopatrzenia się w ulubioną gazetę - informuje Magdalena Gościńska z ZKZL.

Koperty przetargowe zostaną otwarte 20 grudnia. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ma nadzieję, że najemcy lokali pod kaponierą jak najszybciej rozpoczną działalność, bo Kaponiera ma być prawdziwą wizytówką Poznania. Wszystkich zainteresowanych udziałem w przetargu serdecznie zapraszamy na "Drzwi otwarte" Kaponiery, podczas których zaprezentujemy przeznaczone do wynajęcia powierzchnie oraz udzielimy wszelkich informacji na ich temat. Pracownicy ZKZL sp. z o. o. oczekiwać będą na potencjalnych najemców już w najbliższy czwartek, 1 grudnia. Ostatnie spotkanie zaplanowano na 20 grudnia, czyli na ostatni dzień składania ofert. Szczegółowy harmonogram "Drzwi otwartych" dostępny jest na stronie internetowej spółki - dodaje Gościńska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
15.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro