Reklama
Reklama

Tramwaj Moderus Gamma dziś zaprezentował się szerszej publiczności

fot. Jacek Molski
fot. Jacek Molski

W niedzielę między innymi w zajezdni na Franowie MPK obchodzi swoje coroczne święto - Katarzynki. Na pewno dużą atrakcją dla miłośników taboru komunikacji miejskie była prezentacja Moderusa Gamma.

Jak już wcześniej informowaliśmy w niedzielę z okazji Katarzynek MPK przygotowało dla swoich gości mnóstwo atrakcji. Jedną z nich była prezentacja Moderusa Gamma najnowszego pojazdu Modertransu. Tramwaj wchodził w skład wystawy zorganizowanej na terenie zajezdni na Franowie. Uświetni on wystawę ponad 20 naszych pojazdów mniej lub bardziej znanych z ulic naszego miasta - zapowiadała Iwona Gajdzińska, rzecznik MPK.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Prawdopodobnie niebawem tramwaj będzie też można zobaczyć na poznańskich torowiskach, gdzie mają być prowadzone testy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla regionu
2℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro