Reklama

Spacer po mieście z książką i przewodnikiem

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają do udziału w kolejnym spacerze po Poznaniu. Tym razem będzie to spacer z książką pod pachą.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów i jeżyckich tajemnic. Tym razem przewodnicy zapraszają na nietypową wycieczkę, która organizowana jest we współpracy z Wydawnictwem Poznańskim -Wydana w tym roku przez Wydawnictwo Poznańskie książka "Historie warte Poznania" autorstwa Filipa Czekały spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Dzięki lekturze możemy poznać mniej oczywiste, a fascynujące oblicza stolicy Wielkopolski. Dla nas książka niech będzie impulsem do wyruszenia w przestrzeń miasta. Chcemy przespacerować się po ulicach i placach i nawiązując do opisanych historii, opowiedzieć własne - zachęcają przewodnicy. W spacerze weźmie udział również autor książki -Razem z nami wyruszy autor, z którym będzie można po drodze porozmawiać i poprosić o dedykację. Warto więc zabrać swój egzemplarz "Historii wartych Poznania" i wyruszyć na spacer z książką pod pachą! - dodają przewodnicy.

Wycieczka rozpocznie się 3 grudnia o godzinie 10. Jej początek zaplanowano na schodach prowadzących do ratusza, a zakończenie na placu Mickewicza. Udział w wycieczce jest bezpłatny.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego regionu!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro