Reklama

Poznań: w godzinę zatrzymano złodzieja samochodu

Do kradzieży Volkswagena doszło 9 listopada na poznańskim Starym Mieście. Choć jego właściciel nawet nie zdążył zauważyć, że jego auto skradziono, policjanci już je odzyskali i zatrzymali złodzieja.

9 listopada ze Starego Miasta skradziono Volkswagena o wartości 20 tysięcy złotych. - Dzięki dobremu rozpoznaniu operacyjnemu, zatrzymanie mężczyzny nastąpiło niespełna godzinę po popełnieniu przestępstwa - wyjaśnia Patrycja Banaszak z poznańskiej policji. - Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali sprawcę kradzieży w Skórzewie. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony całą sytuacją i nie stawiał oporu - dodaje.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Złodziejem okazał się być poznaniak, który jest bardzo dobrze znany policjantom. Właściciel auta o jego kradzieży dowiedział się... od policjantów.

10 listopada złodziej trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia. Trwa ustalanie czy mężczyzna może mieć na koncie inne kradzieże aut. Wówczas może usłyszeć kolejne zarzuty.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro