Reklama
Reklama

Lodziarnia w Starym Browarze wystawiona na sprzedaż za pół miliona złotych

fot. otodom.pl

W internecie pojawiło się ogłoszenie sprzedaży prężnie działającej lodziarni w nowej części Starego Browaru. Za 108 metrowy lokal, właściciele oczekują kwoty pół miliona złotych.

"Ekskluzywna kawiarnia wraz z pracownią lodziarską z dziesięcioletnią tradycją w produkcji lodów i wyrobów cukierniczych (...) dzięki znakomitym urządzeniom i wypracowanych przez 10 lat recepturach, produkowane są lody rzemieślnicze o unikalnych smakach. W ofercie przeszło 100 smaków lodów." - czytamy w ogłoszeniu opublikowanym w serwisie otodom.pl.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Ogłoszeniodawca zdradza kulisy sprzedawanego biznesu. Właściciele deklarują, że w uruchomienie lokalu zainwestowali już 1,2 mln złotych. Najdroższe było wyposażenie, w tym urządzenia do produkcji lodów (ok 600 tysięcy) oraz oszklenie lokalu (ok 250 tysięcy). Każdego miesiąca koszty prowadzenia tej lodziarni w Starym Browarze wynoszą około 100 tysięcy złotych, z czego prawie połowa to czynsz, jaki musi płacić do Starego Browaru. W skali roku, koszty te sięgają zatem kwoty 1,2 mln złotych. Właściciele zapewniają, że roczne zyski lodziarni wynoszą 160 tysięcy złotych - a to oznaczałoby, że roczne przychody muszą osiągać co najmniej 1,36 mln złotych. Za sprzedaż kawiarni oczekują 500 tysięcy złotych.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro