Reklama
Reklama

Kajetan P. trafił do zakładu psychiatrycznego

fot. policja

Sąd zadecydował o kolejnym przedłużeniu aresztu dla Kajetna P., który podejrzany jest o zamordowanie lektorki języka włoskiego. Dodatkowo sąd zadecydował, że mężczyzna trafi do zakładu psychiatrycznego.

Przypominamy, że pochodzący z Poznania Kajetan P. jest oskarżony o brutalne morderstwo, do którego doszło na początku lutego w Warszawie. Kajetan P. miał brutalnie zamordować nauczycielkę włoskiego, a następnie rozczłonkować jej ciało. Ciało porzucił i podpalił w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu, a następnie zbiegł z kraju. Po pościgu udało się go zatrzymać na śródziemnomorskiej Malcie.

Od kilku miesięcy mężczyzna przebywa w areszcie, a dziś sąd podjął kolejną decyzję w tej sprawie - Sąd dzisiaj postanowił przedłużyć wobec podejrzanego Kajetana P. zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania do 4 lutego 2017 i umieścić podejrzanego w zakładzie psychiatrycznym ze względu na stan zdrowia - poinformowała w rozmowie z TVN Warszawa Ewa Leszczyńska-Furtak, rzeczniczka prasowa Sądu Okręgowego ds. karnych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
7℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
30.23 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro