Reklama
Reklama

Grupa nastoletnich złodziei w rękach policji

Troje nastolatków oraz czterdziestoletniego pasera zatrzymali policjanci ze Środy Wielkopolskiej. Młodzi ludzie podejrzani są o kradzieże rowerów na terenie miasta.

Informacje o kradzieżach niezabezpieczonych rowerów docierały do średzkich policjantów od kilku miesięcy -W sprawę zaangażowali się śledczy z Wydziału Kryminalnego średzkiej komendy. Praca policjantów przyniosła efekty. Kilka dni temu policjanci zatrzymali grupę odpowiedzialną za te przestępstwa. Jak ustalili funkcjonariusze, szajka od kilku miesięcy dokonywała systematycznych kradzieży na terenie Środy Wielkopolskiej. Kradli rowery, które stanowiły bardzo łatwy łup, były pozostawione przez właścicieli bez żadnego zabezpieczenia - relacjonuje Edyta Kwietniewska z miejscowej policji.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Zatrzymani to osiemnastolatka, siedemnastolatek oraz czternastolatek. Dwoje pierwszych odpowie jak dorośli, czternastolatek stanie przed Sądem Rodzinnym. Zatrzymano też czterdziestolatka, który skupował kradzione jednoślady. Za kradzież i paserstwo grozi kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro