Reklama
Reklama

Wycieczka z przewodnikiem po Cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan

fot. Justyna Kędra/popoznaniu.pl
fot. Justyna Kędra/popoznaniu.pl

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają do udziału w kolejnym tematycznym spacerze. 19 listopada odbędzie się spacer po Cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów czy kryminalnego Poznania. Dziewiętnastego listopada odbędzie się spacer po Cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan -Zapraszamy na spacer po cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan. To najstarsza poznańska nekropolia, na której znajdują się groby wybitnych artystów, polityków i społeczników. W czasie wycieczki dowiemy się nie tylko, czym zasłynęli pochowani na cmentarzu Wielkopolanie, ale także, co oznacza np. złamana świeca czy kolumna na nagrobku - zachęcają przewodnicy.

Dziewiętnastego listopada odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 10, a druga o 15. Przewodnik będzie oczekiwał na uczestników przed bramą cmentarza. Udział w wycieczce jest darmowy, ale po zakończeniu wycieczki można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro