Reklama
Reklama

Szaleńczy rajd karetki między rogatkami

fot. Screenshot Kontakt24

Szokujący film z przejazdu karetki przez przejazd kolejowy w gminie Czerwonak dotarł do redakcji Kontakt24. Do tragicznego w skutkach zderzenia zabrakło kilku sekund.

Nagranie do redakcji Kontakt 24 dostarczyła pani Karolina Kaczmarek - Jechałam do pracy. To było po godzinie 5 rano. Tak jak każdy kierowca zatrzymałam się przed przejazdem. W lusterku widziałam karetkę pogotowia na sygnale - opowiada kobieta i dodaje -Myślałam, że karetka się zatrzyma. Poczeka kilka sekund. Pociąg przejedzie, a potem karetka pojedzie sobie między opuszczonymi rogatkami.Byłam w takim szoku, że długo nie mogłam dojść do siebie. Ratownicy z karetki mieli dużo szczęścia.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Film pochodzi z maja 2015 roku, a kobieta długo zwlekała z jego udostępnieniem, ale zdecydowała się przekazać go do mediów, kiedy obejrzała inny film z przejazdu kolejowego. Redakcja Kontakt24 zapytała o zarejestrowaną sytuację przedstawiciela PKP PLK -Niewiele brakowało, by do osób w tej karetce, pasażerów pociągu i kierowców na przejeździe potrzebne były kolejne karetki. Nie sądzę, aby nawet uprzywilejowany pojazd mógł tak niebezpiecznie szarżować w momencie, gdy nadjeżdża pociąg - podsumował krótko Mirosław Siemieniec, rzecznik spółki.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
1.01 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro