Reklama
Reklama

Drogi do spalarni z lotu ptaka: mają być gotowe do końca listopada

fot. PIM

Prace związane z przebudową ulic Gdyńskiej i Bałtyckiej w rejonie spalarni śmieci mają się zakończyć do końca listopada. Zobacz jak przebiegają prace.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym miesiącu powinny się zakończyć prace związane z budową dróg do spalarni śmieci. Na ulicy Bałtyckiej kierowcy mogą już korzystać z dwóch jezdni trasy. We wszystkich relacjach przejezdne jest skrzyżowanie ulic Bałtyckiej i Gdyńskiej. Nieco gorzej jest na samej Gdyńskiej. Tu kierowcy mogą korzystać ze wschodniej nitki ulicy. Uzyskano już pozwolenie na użytkowanie większości obiektów inżynierskich. Wciąż trwają prace wykończeniowe na jednym z nich. Prace wykończeniowe są natomiast prowadzone na samej drodze do spalarni.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Roboty budowlane mają się zakończyć do 30 listopada, a wszelkie prace wykończeniowe mają potrwać maksymalnie do końca roku. Zobacz jak wygląda inwestycja z lotu ptaka.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
17.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro