Reklama
Reklama

Drogi do spalarni z lotu ptaka: mają być gotowe do końca listopada

fot. PIM
fot. PIM

Prace związane z przebudową ulic Gdyńskiej i Bałtyckiej w rejonie spalarni śmieci mają się zakończyć do końca listopada. Zobacz jak przebiegają prace.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym miesiącu powinny się zakończyć prace związane z budową dróg do spalarni śmieci. Na ulicy Bałtyckiej kierowcy mogą już korzystać z dwóch jezdni trasy. We wszystkich relacjach przejezdne jest skrzyżowanie ulic Bałtyckiej i Gdyńskiej. Nieco gorzej jest na samej Gdyńskiej. Tu kierowcy mogą korzystać ze wschodniej nitki ulicy. Uzyskano już pozwolenie na użytkowanie większości obiektów inżynierskich. Wciąż trwają prace wykończeniowe na jednym z nich. Prace wykończeniowe są natomiast prowadzone na samej drodze do spalarni.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Roboty budowlane mają się zakończyć do 30 listopada, a wszelkie prace wykończeniowe mają potrwać maksymalnie do końca roku. Zobacz jak wygląda inwestycja z lotu ptaka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro