Reklama
Reklama

W nocy kolejna zmiana na skrzyżowaniu Bukowska/Zeylanda. Kierowcy nie przejadą na wprost

fot. ZDM

Po środowych zmianach w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Bukowska/Zeylanda, kierowcy muszą przygotować się na kolejne. Zostaną wprowadzone już w nocy ze środy na czwartek.

Od rana w środę kierowcy poruszający się przez skrzyżowanie ulic Bukowskiej i Zeylanda muszą być bardzo czujni. Zmieniono tu organizację ruchu - pierwszeństwo mają samochody jadące od centrum miasta ulicą Bukowską. Podporządkowane są natomiast przejazdy z ul. Zeylanda w Bukowską i z Bukowskiej w ul. Zeylanda. Taka organizacja ruchu będzie jednak obowiązywać jeszcze tylko przez kilka godzin.

Już w nocy ze środy na czwartek kierowcy nie będą mogli przejechać na wprost ulicą Bukowską od strony Sheratona. Taki manewr będzie dopuszczalny jedynie dla autobusów, taksówek i rowerzystów. Co więcej, upoważnione pojazdy będą tu miały pierwszeństwo przejazdu. Kierowcy innych samochodów będą musieli skręcić w prawo - w ulicę Zeylanda.

Jak dostać się na Bukowską z centrum miasta? Zarząd Dróg Miejskich proponuje alternatywne dojazdy: jadąc ul. Roosevelta od Mostu Dworcowego: skręt w ul. Grunwaldzką i dalej do ul. Szylinga lub kolejnych w zależności od celu podróży; jadąc ul. Roosevelta od mostu Teatralnego: przez rondo Kaponiera w prawo, następnie ul. Zwierzyniecką i Zeylanda; jadąc ul. Św. Marcin: przez rondo Kaponiera prosto i dalej ul. Zwierzyniecką i Zeylanda.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
6.8 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
13.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro