Reklama
Reklama

W nocy kolejna zmiana na skrzyżowaniu Bukowska/Zeylanda. Kierowcy nie przejadą na wprost

fot. ZDM
fot. ZDM

Po środowych zmianach w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Bukowska/Zeylanda, kierowcy muszą przygotować się na kolejne. Zostaną wprowadzone już w nocy ze środy na czwartek.

Od rana w środę kierowcy poruszający się przez skrzyżowanie ulic Bukowskiej i Zeylanda muszą być bardzo czujni. Zmieniono tu organizację ruchu - pierwszeństwo mają samochody jadące od centrum miasta ulicą Bukowską. Podporządkowane są natomiast przejazdy z ul. Zeylanda w Bukowską i z Bukowskiej w ul. Zeylanda. Taka organizacja ruchu będzie jednak obowiązywać jeszcze tylko przez kilka godzin.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Już w nocy ze środy na czwartek kierowcy nie będą mogli przejechać na wprost ulicą Bukowską od strony Sheratona. Taki manewr będzie dopuszczalny jedynie dla autobusów, taksówek i rowerzystów. Co więcej, upoważnione pojazdy będą tu miały pierwszeństwo przejazdu. Kierowcy innych samochodów będą musieli skręcić w prawo - w ulicę Zeylanda.

Jak dostać się na Bukowską z centrum miasta? Zarząd Dróg Miejskich proponuje alternatywne dojazdy: jadąc ul. Roosevelta od Mostu Dworcowego: skręt w ul. Grunwaldzką i dalej do ul. Szylinga lub kolejnych w zależności od celu podróży; jadąc ul. Roosevelta od mostu Teatralnego: przez rondo Kaponiera w prawo, następnie ul. Zwierzyniecką i Zeylanda; jadąc ul. Św. Marcin: przez rondo Kaponiera prosto i dalej ul. Zwierzyniecką i Zeylanda.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
3.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro