Reklama
Reklama

Lodowisko nad Maltą już otwarte. W sobotę pojeździsz za darmo

fot. POSiR

Wszyscy chętni od środy mogą korzystać z lodowiska nad Jeziorem Maltańskim. Tradycyjnie powstało w pobliżu ulicy Jana Pawła II. Oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę - tego dnia korzystanie z lodowiska będzie darmowe.

Choć już dziś pierwsi chętni mogą wyjechać na taflę sezonowego lodowiska przy Jeziorze Maltańskim, oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na sobotę. - W sobotę na lód nad Maltą będzie można wjechać już o godzinie 8:00. Natomiast od 16:00 będzie okazja, aby skorzystać z porad profesjonalnych instruktorów z Ice Runners. Od 19:00 dobrze już znane mieszkańcom Poznania Ice Party - łyżwiarze będą mieli okazję jeździć i tańczyć w rytm puszczanej przez DJ-a muzyki. Tego dnia wszystkie atrakcje, wypożyczenie sprzętu i bilety wstępu będą bezpłatne, zaplanowane są też konkursy z nagrodami - wyjaśnia Błażej Daracz, rzecznik POSiR.

Atrakcje dla miłośników jazdy na łyżwach zaplanowano również na niedzielę. O 19.00 pokaz łyżwiarstwa da Sandra Jóźwiak z Ice Runners. Po prezentacji każdy będzie mógł porozmawiać z łyżwiarką i skorzystać z jej porad.

Obiekt jest otwarty od niedzieli do czwartku w godzinach 8:00 - 22:00 oraz w piątki i soboty od 8:00 do 23:00. Godzinne bilety w dni powszednie od 8:00 do 15:30 kosztują 4 i 6 złotych (ulgowy i normalny), a od 16:00 6 i 8 złotych. Za bilety w weekendy i święta zapłacimy 8 i 11 złotych. Wypożyczenie łyżew kosztuje 6 złotych. Ice party zaplanowano na piątkowe i sobotnie wieczory.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
13.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro