Reklama
Reklama

Trenerzy Kolejorza spotkają się z kibicami. Liczba miejsc ograniczona

fot. Roger Gorączniak, archiwum

17 listopada sztab szkoleniowy Lecha Poznań spotka się z kibicami. To doskonała okazja dla fanów Kolejorza na zadanie trenerom pytań związanych z ich ulubioną drużyną. Liczba miejsc jest ograniczona.

Klub regularnie organizuje spotkania z zarządem, teraz chce powrócić do tej tradycji także w przypadku trenerów. Pytanie będzie można zadać Nenadowi Bjelicy i jego asystentom. Ułatwi to tłumacz, Jan Trawiński.
- Spotkania z zarządem Kolejorza, które od dłuższego czasu organizujemy w przerwie między rundami i sezonami spotkały się z dużą aprobatą kibiców. Doceniają tę inicjatywę, a dla nas ważne jest poznanie ich opinii i pomysłów. Wiemy, że Kolejorz to ważna część życia dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski, dlatego zależy nam na tym, aby nasi kibice mogli czuć się częścią klubu i wiedzieć o nim wszystko - powiedział na łamach oficjalnej strony klubu Łukasz Borowicz, rzecznik Kolejorza.
Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej INEA Stadionu. Do piątku, 11 listopada, pierwszeństwo rejestracji mają posiadacze karnetów. Od soboty rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich.
Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] Powinny zawierać one imię i nazwisko, a także numer ACN karty kibica.
Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
10℃
Poziom opadów:
5.4 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
8.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro