Reklama
Reklama

Kłótnia o Putina zakończona brutalnym pobiciem i próbą samobójczą

fot. wikimedia
fot. wikimedia

Mężczyźni pokłócili się o prezydenta Rosji w trakcie libacji alkoholowej, która odbywała się w mieszkaniu na olsztyńskim Zatorzu. W pewnym momencie jeden z dyskutantów zaatakował drugiego. Pobity stracił przytomność, a napastnik przekonany, że zabił kolegę, próbował popełnić samobójstwo.

Libacja odbywała się w miniony czwartek w mieszkaniu na olsztyńskim Zatorzu. W jej trakcie dwóch mężczyzn pokłóciło się o poglądy polityczne, a największe emocje wzbudziła ocena Władimira Putina - Dwóch mężczyzn w trakcie libacji alkoholowej pokłóciło się o rrezydenta Rosji. Jeden z nich nie mógł wytrzymać narastającej w nim frustracji i pobił swojego kolegę do nieprzytomności. 58-latek myśląc, że zabił swojego kompana "od butelki" chciał odebrać sobie życie. W trakcie samookaleczania się jego znajomy nagle "ożył" - relacjonuje Krzysztof Wasyńczuk, rzecznik prasowy miejscowej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jako, że mężczyzna pogodził się już ze śmiercią kolegi, postanowił sprawę zakończyć -Postanowił dokończyć swoje "dzieło". Na szczęście odgłosy awantury zaniepokoiły sąsiadów, którzy wezwali na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu w samą porę. Obaj mężczyźni potrzebowali pomocy medycznej. Zostali przetransportowani do szpitala. Obaj byli pijani, a każdy z nich miał ponad 3 promile alkoholu - dodaje Wasyńczuk.

Napastnik trafił już do aresztu i usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara pięciu lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
41.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro