Reklama
Reklama

Donos do prokuratury na Natalię Przybysz: "dokonanie zbrodni zabicia dziecka"

fot. wikimedia

W trakcie trwającej dyskusji na temat zmian w przepisach antyaborcyjnych piosenkarka Natalia Przybysz ujawniła, że usunęła niechcianą ciążę. Sprawą zainteresował się Katolicki Klub Świętego Wojciecha, który zawiadomił prokuraturę o "zbrodni zabicia dziecka".

Natalia Przybysz udzieliła jakiś czas temu wywiadu, w którym zadeklarowała, że rok temu usunęła ciążę. Piosenkarka, która jest już matką dwójki dzieci, przyznała, że kolejne dziecko nie było planowane i nie była gotowa na jego urodzenie. Aborcji dokonała w jednej z klinik na Słowacji -Pani Natalia Przybysz ujawniła, że w pełni świadomie i z rozmysłem poddała się zabiegowi zamordowania własnego dziecka nienarodzonego w klinice na Słowacji. Ujawnia przy tym szczegóły tego zdarzenia, podaje cenę, zachwala konieczną w czasie dokonywania zbrodni dzieciobójstwa opiekę medyczną oraz w sposób bezpośredni zachwala własny czyn, sugerując czytelnikom, że aborcja jest właściwą drogą wyboru matki, która nosi pod sercem niechciane dziecko - czytamy w piśmie skierowanym do łódzkiej prokuratury przez Katolicki Klub Świętego Wojciecha.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Pod donosem do prokuratury podpisali sięJan Waliszewski, Iwona Klimczak i Mirosław Orzechowski. Działacze klubu nie ograniczają się jedynie do zawiadomienia o potencjalnym przestępstwie, ale również oceniają postawę moralną kobiety -Czyny pani Natalii Przybysz są wyjątkowo odrażające i naganne, dowodzą jej demoralizacji i są przykładem poczucia całkowitej bezkarności wobec rygorów polskiego prawa. Przybysz mówi o dokonanej aborcji z zachwytem i opisuje ulgę, jaką odczuła po dokonaniu zabiegu. Faktem, który dodatkowo zaświadcza o świadomych i przestępczych działania Natalii Przybysz jest wykorzystywanie zbrodni dzieciobójstwa w osobistej karierze muzycznej z nadzieją uzyskania szerokiego posłuchu i poparcia dla jej przestępczych czynów - wyjaśnia klub.

Łódzka prokuratura nie zajęła jeszcze stanowiska w tej sprawie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro