Reklama

Zlikwidowano magazyn nielegalnego tytoniu. Wartość towaru przekracza 16 milionów złotych

fot. Policja
fot. Policja

Policjanci CBŚP we współpracy z funkcjonariuszami Służby Celnej z Poznania i Wrocławia zlikwidowali nielegalny magazyn tytoniu. Wartość zabezpieczonego towaru to ponad 16 milionów złotych.

Magazyn zlokalizowany był na południu naszego województwa. - Funkcjonariusze CBŚP z Wrocławia uzyskali informację operacyjną, że w jednym z magazynów zlokalizowanych w małej miejscowości w powiecie rawickim może znajdować się duża krajalnia tytoniu. Policjanci przy pomocy strażników granicznych z Legnicy weszli do magazynu. Pomieszczenie miało zabite deskami okna, tak by nie było widać co jest w środku - relacjonuje kom. Agnieszka Hamelusz z CBŚP.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

W magazynie odkryto kompletną linię produkcyjną krajanki tytoniowej, 9 ton suszu i prawie 16 ton gotowej krajanki. Sprawą zajmuje się teraz poznańska Izba Celna. Na razie nie ma informacji o osobach zatrzymanych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro