Reklama
Reklama

Do niedzieli na MTP króluje piwo: rozpoczynają się Targi Piwne!

fot. Piotr Sagalara

O godzinie 16.00 na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczną się Targi Piwne. Potrwają do niedzieli. Prezentuje się tutaj 100 wystawców, a spróbować można aż 400 rodzajów lanego piwa.

Już od kilku lat w listopadzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się Targi Piwne. Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku pojawią się na nich przedstawiciele browarów, specjalistycznych sklepów piwnych, lokali, a także innych podmiotów związanych z branżą piwowarską.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Targi to okazja dla producentów piwa do zaprezentowania swojej oferty. Rozwiązane zostaną także konkursy - na piwo rzemieślnicze i piwo domowe. Nie zabraknie też kursów sensorycznych. - Pośród licznych atrakcji nie zabraknie także bogatego programu prelekcji. Na targowej scenie wystąpią osobistości doskonale znane i szanowane w branży piwowarskiej - wyjaśniają organizatorzy.

Miłośnicy piwa na targach będą mogli spróbować 400 rodzajów lanego piwa. Do kosztowania trunków niezbędne jest szkło - szklanki można przynieść z domu lub wypożyczyć na miejscu. Organizatorzy zapewniają nawet miejsca, w których można opłukać szklanki między testowaniem kolejnych rodzajów złotego trunku.

Poznańskie Targi Piwne potrwają do niedzieli. W piątek będą otwarte od 16.00 do 24.00, a w sobotę od 11.00 do północy. W niedzielę nieco krócej - od 11.00 do 18.00. Bilet wstępu na jeden dzień kosztuje 20 złotych, a na trzy dni - 40 złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro