Reklama
Reklama

Do niedzieli na MTP króluje piwo: rozpoczynają się Targi Piwne!

fot. Piotr Sagalara
fot. Piotr Sagalara

O godzinie 16.00 na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczną się Targi Piwne. Potrwają do niedzieli. Prezentuje się tutaj 100 wystawców, a spróbować można aż 400 rodzajów lanego piwa.

Już od kilku lat w listopadzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się Targi Piwne. Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku pojawią się na nich przedstawiciele browarów, specjalistycznych sklepów piwnych, lokali, a także innych podmiotów związanych z branżą piwowarską.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Targi to okazja dla producentów piwa do zaprezentowania swojej oferty. Rozwiązane zostaną także konkursy - na piwo rzemieślnicze i piwo domowe. Nie zabraknie też kursów sensorycznych. - Pośród licznych atrakcji nie zabraknie także bogatego programu prelekcji. Na targowej scenie wystąpią osobistości doskonale znane i szanowane w branży piwowarskiej - wyjaśniają organizatorzy.

Miłośnicy piwa na targach będą mogli spróbować 400 rodzajów lanego piwa. Do kosztowania trunków niezbędne jest szkło - szklanki można przynieść z domu lub wypożyczyć na miejscu. Organizatorzy zapewniają nawet miejsca, w których można opłukać szklanki między testowaniem kolejnych rodzajów złotego trunku.

Poznańskie Targi Piwne potrwają do niedzieli. W piątek będą otwarte od 16.00 do 24.00, a w sobotę od 11.00 do północy. W niedzielę nieco krócej - od 11.00 do 18.00. Bilet wstępu na jeden dzień kosztuje 20 złotych, a na trzy dni - 40 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
1.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
72.05 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro