Reklama
Reklama

Warszawska: zjechał z drogi, uderzył w lampę i wpadł na tory. Poszukiwani świadkowie

fot. Norbert Ch.
fot. Norbert Ch.

15 października na terenie poznańskiego Antoninka doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zjechał z ulicy Warszawskiej i wylądował na torach kolejowych. Policjanci szukają świadków.

O sprawie pisaliśmy już w październiku. Dziś wracają do niej policjanci, prosząc o pomoc świadków tego zdarzenia. - 15 października o 16:45 w Poznaniu przy ul. Warszawskiej (Antoninek - torowisko kolejowe) kierujący samochodem marki Audi A3 jadąc z prędkością niezapewniającą panowania nad pojazdem, zjechał z drogi i w efekcie tego uderzył w uliczną latarnię, a następnie zatrzymał się na torach kolejowych - wyjaśnia Patrycja Banaszak z poznańskiej policji.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA


Jeśli widziałeś to zdarzenie, skontaktuj się z policjantami pod numerem 61 84 144 26 (między 7.00 i 14.00) lub pod całodobowym numerem 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
8℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro