Reklama
Reklama

Zatrzymano poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Ukrywał się 6 lat

fot. Policja

W poniedziałek na terenie powiatu górowskiego zatrzymano 41-latka z Leszna, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. 6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W więzieniu spędzi 2 lata za kradzieże.

Do zatrzymania 41-latka doszło w poniedziałek. - Z ustaleń leszczyńskich policjantów wynikało, że mężczyzna ukrywa się przed polskim wymiarem sprawiedliwości na terenie jednego z krajów skandynawskich. Wiadomo było, że sporadycznie przyjeżdża do Polski, aby odwiedzić swoich bliskich - wyjaśnia Monika Żymełka z policji w Lesznie.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


W chwili zatrzymania mężczyzna był w drodze do swoich znajomych. - Trafił do policyjnego aresztu, stamtąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata - dodaje. 41-latek od 6 lat poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Lesznie. Później Europejski Nakaz Aresztowania wystawił Sąd Okręgowy w Poznaniu. Mężczyzna miał spędzić w więzieniu 2 lata za kradzieże. Teraz odbędzie karę.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro