Reklama

Groby bliskich znajdziesz w internetowej wyszukiwarce

fot. UMP
fot. UMP

Odnalezienie grobów na dużych poznańskich cmentarzach to często spore wyzwanie. Ułatwia to wyszukiwarka grobów dostępna na stronie internetowej miasta.

1 listopada to czas, kiedy poznaniacy masowo odwiedzają poznańskie cmentarze. Aby ułatwić dotarcie do grobów na stronie miasta uruchomiono wyszukiwarkę grobów na poznańskich cmentarzach. Wystarczy podać jedynie imię i nazwisko zmarłej osoby -Aplikacja jest bardzo przydatna, bowiem pozwala odnaleźć mogiłę także wtedy, gdy nie mamy żadnych dodatkowych danych, czyli daty pochówku i nazwy cmentarza. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza dla osób nie mieszkających na stałe w Poznaniu, które raz na kilka lat odwiedzają pochowanych tu bliskich - wyjaśnia Urząd Miasta. Wyszukiwarka dostępna jest w tym miejscu. Lokalizacja grobów jest możliwa także za pomocą aplikacji mobilnej Sakralny Poznań.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro