Reklama

Nenad Bjelica: rywal nie stworzył sobie sytuacji

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Nenad Bjelica mógł być zadowolony z wyniku osiągniętego przez Lecha Poznań w starciu z Wisłą Płock. Kolejorz nie zaprezentował wielkiego futbolu, ale przez cały czas kontrolował przebieg rywalizacji.

- Zagraliśmy dobry mecz w ofensywie i defensywie. Cieszy nas, że przeciwnik po raz kolejny praktycznie nie stworzył sobie szans na zdobycie bramki, my z kolei potrafiliśmy je sobie kreować. Wiążę się to z faktem, że szybko strzeliliśmy gola, przez co przeciwnik musiał bardziej się odkryć. Mieliśmy dzięki temu więcej miejsca do gry kombinacyjnej - komentował Bjelica po wygranym 2:0 spotkaniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Gratuluję całej drużynie, a także naszym analitykom, wykorzystującym pracę, której nikt nie widzi. Szczególne podziękowania dla Marcina Wróbla i Jacka Terpiłowskiego, którzy dostarczają nam cenne informacje o przeciwnikach - mówił szkoleniowiec.

Kibiców Kolejorza zmartwiał wymuszona urazem zmiana Abdula Aziza Tetteha. Co stało się Ghańczykowi? - Mam nadzieję, że to nic poważnego. Po 50-metrowym sprincie jego mięsień odmówił posłuszeństwa. Liczę, że to tylko skurcz i nie będzie potrzeba dłuższa przerwa - powiedział Chorwat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
11.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro