Reklama
Reklama

Zabójstwo we Wronowie. Genitalia 57-latka wycięte niemal z chirurgiczną precyzją

Na podwórku tego domu doszło do tragedii | fot. Gizalki24.pl / youtube

Wracamy do tematu brutalnego morderstwa, do jakiego doszło w nocy z 23 na 24 października w miejscowości Wronów w powiecie pleszewskim. Choć policja i prokuratura nadal nie ujawnia szczegółów w sprawie portal wlkp24.info donosi, że ktoś, kto pozbawił 57-latka genitaliów zrobił to w bardzo precyzyjny sposób.

Jak już wcześniej informowaliśmy zwłoki 57-letniego mężczyzny znalezione zostały w poniedziałek rano na terenie posesji w miejscowości Wronów w powiecie pleszewskim przez brata denata. Na miejsce udali się policjanci i prokurator. Portal wlkp24.info dotarł do osoby znajdującej się blisko prowadzonego śledztwa. Rozmówca przyznał, że ktoś pozbawił 57-latka genitaliów. Użyto do tego bardzo ostrego narzędzia i zrobiono to z niemal chirurgiczną precyzją - mówił w rozmowie z dziennikarzem portalu wlkp24.info informator.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Policja i prokuratura nadal nie udzielają informacji w sprawie. Prokurator Okręgowy w Ostrowie Wielkopolskim nadzoruje śledztwo w sprawie o przestępstwo z art. 156 § 1 i § 3 kk, polegające na spowodowaniu ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, czego następstwem była śmierć 57-letniego mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Gizałki (...)wykonano sekcję zwłok. Ciało mężczyzny było okaleczone. W ramach toczącego się postępowania prokurator będzie poszerzać materiał dowodowy m.in.o relacje świadków, ekspertyzy biegłych, w tym w dziedzinie medycyny sądowej i toksykologii, by móc ustalić mechanizm i przyczyny śmierci 57-latka.- tłumaczył portalowi wlkp24.info Marcin Kubiak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Ustalono również, że przy zwłokach mężczyzny nie znaleziono odciętych genitaliów i narzędzia zbrodni. Śledztwo trwa.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
3℃
-2℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
23.37 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro