Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Poznali się na epoznan.pl, wzięli ślub, właśnie spodziewają się dziecka

red
poniedziałek, 7.11.2016 r.
godz. 11.08
red | poniedziałek, 7.11.2016 r., godz. 11.08
Poznali się na epoznan.pl, wzięli ślub, właśnie spodziewają się dziecka
Martyna i Mariusz

Martyna i Mariusz dokładnie 3 lata temu, jesienią 2013 roku założyli konta w serwisie randki.epoznan.pl.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa

Oboje zakładaliśmy profile nie do końca wierząc, że w sieci można znaleźć miłość” - mówi Martyna. Byli już zmęczeni nieudanymi związkami i życiowymi rozczarowaniami. „Chyba oboje przestaliśmy już wierzyć w taką prawdziwą, filmową miłość od pierwszego wejrzenia” - dodaje.

Nasz serwis randkowy ma prostą metodę działania. Jest bezpłatny, ale dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników, i przy rejestracji trzeba nadesłać własne zdjęcie z widoczną twarzą (osoby bez takich zdjęć są blokowane). A później algorytm wzajemnie proponuje profile osób, które mogą do siebie pasować. Jedno kliknięcie „podoba mi się” lub „nie podoba mi się” decyduje o wszystkim. Potencjalne pary połączone przez system dowiadują się o sobie dopiero, gdy pośród wielu proponowanych osób, właśnie one wzajemnie klikną „podoba mi się”.

Tak właśnie było w przypadku Martyny i Mariusza. Algorytm epoznan.pl zaproponował ich parę, oni spodobali się sobie. Zaczęli korespondować. „Po około miesiącu rozmów przez Internet postanowiliśmy się spotkać. Idąc na spotkanie oboje byliśmy nastawieni raczej sceptycznie, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Chłopak, który mnie przywitał zrobił na mnie takie wrażenie, że długo nie mogłam myśleć o niczym innym. Zostałam totalnie zauroczona, nigdy czegoś takiego nie czułam.” - mówi Martyna.

I jak to w życiu, gdy trafi się na właściwą osobę, sprawy toczą się już całkiem szybko. „Od tej pory sprawy nabrały szalonego tempa. Nie traciliśmy czasu, chcieliśmy spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Pierwsze wspólne święta, pierwszy Sylwester, pierwszy wyjazd na narty. Byliśmy nierozłączni. Trzy miesiące po pierwszym spotkaniu już razem mieszkaliśmy, a po pół roku Mariusz mi się oświadczył!”. W maju bieżącego roku para pobrała się, a teraz spodziewa się pierwszego dziecka. W międzyczasie zdezaktywowali swoje konta na randki.epoznan.pl - dziś nie są im już potrzebne.

„Od samego początku wiedzieliśmy, że „to jest to” i że chcemy być razem już do końca życia. Nasze życie pędzi jak szalone, chyba chcemy nadrobić te stracone lata, które spędziliśmy bez siebie. Jesteśmy dla siebie stworzeni! Mamy wobec Państwa ogromny dług wdzięczności. Bez portalu epoznan.pl nasze życie na pewno potoczyłoby się inaczej. Może do tej pory bylibyśmy smutnymi, samotnymi ludźmi bez nadziei na prawdziwą miłość.” - mówi Martyna.

Historię tę poznaliśmy, gdy kilka tygodni temu napisaliśmy do wszystkich 12 tysięcy użytkowników randki.epoznan.pl z pytaniem o ich doświadczenia. Podobnych historii zwieńczonych małżeństwem nadeszło kilkanaście, ale tylko Martyna i Mariusz zgodzili się na publikację oraz przesłali zdjęcia. Martynie i Mariuszowi, jak i wszystkim innym parom poznanym przez randki.epoznan.pl życzymy długich, szczęśliwych lat wspólnego życia.