Reklama
Reklama

Polak, którego zatrzymano w Miami z kokainą w żołądku to wielkopolski DJ

fot. wlkp24.info

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o 46-letnim Waldemarze W., który został zatrzymany w Miami po tym jak zasłabł na lotnisku. W jego żołądku znaleziono 53 woreczki wypełnione kokainą. Okazuje się, że to pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego DJ.

O sprawie pisaliśmy w czwartek. Okazało się wówczas, że 46-letni Waldemar W. podróżował z Trynidadu do Finlandii przez amerykańskie Miami. Gdy przebywał na lotnisku w tym mieście, zasłabł. Natychmiast przewieziono go do szpitala. Lekarze znaleźli w jego żołądku... 53 woreczki wypełnione kokainą. Konieczne było przeprowadzenie operacji, podczas której z brzucha mężczyzny wyciągnięto nielegalny "bagaż". Ze szpitala Waldemar W. trafił do aresztu. Oskarżono go o próbę przemytu, ale nie przyznał się do winy.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA


Jak informuje portal wlkp24.info, 46-latek ma już za sobą pierwszą rozprawę. Grozi mu nawet 40 lat więzienia. Okazuje się, że W. to DJ pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego. Na swoim koncie ma m.in. bycie jurorem podczas Mistrzostw Polski DJ-ów. W wakacje występował m.in. w poznańskim klubie Pacha.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.81 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro