Reklama

Krzysztof Gonciarz o Poznaniu: Najlepsze miasto w Polsce

Krzysztof Gonciarz to znany polski youtuber, który na co dzień mieszka i pracuje w Japonii. Od kilku tygodni przebywa w Polsce i odwiedza kolejne polskie miasta. W minionym tygodniu odwiedził Poznań i... zachwycił się naszym miastem.

Krzysztof Gonciarz zaczynał karierę jako dziennikarz zajmujący się grami komputerowymi, a od wielu już lat zajmuje się produkcją materiałów na własny kanał w serwisie YouTube. Największą popularność przyniosła mu satyryczna seria Zapytaj Beczkę. Jakiś czas temu zamieszkał w Japonii, gdzie razem ze swoją wspólniczką - Polką pochodzącą z USA - prowadzi firmę zajmującą się produkcją video. Życie Krzysztofa i Kasi śledzą setki tysięcy osób, które oglądają daily vlogi w serwisie YouTube.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Od kilku tygodni youtuberzy przebywają w Polsce, odwiedzają kolejne polskie miasta, a na spotkania z nimi przychodzą setki osób. Przez kilka ostatnich dni Krzysztof i Kasia gościli w Poznaniu, a spotkanie z nimi odbyło się w Słodowni na terenie Starego Browaru. Wszystkie filmy z wizyty w Poznaniu można zobaczyć na kanale w serwisie YouTube, a w ostatnim filmie para chwaliła Poznań - Poznań mi się najbardziej podobał z tych miast, które odwiedziliśmy do tej pory. Tutaj jest naprawdę super i pierwszy raz podczas tej wycieczki po Polsce jest mi naprawdę autentycznie smutno wyjeżdżać, bo czuje, że jeszcze nie zobaczyłem tyle, ile bym chciał - powiedział Gonciarz, a Kasia opowiedziała co jej się najbardziej podobało w Poznaniu - Kolory budynków i to, że Stare Miasto nie kończyło się na rynku. Było bardzo ładnie poza rynkiem też, uliczki się tak ciągnęły.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z ostatniego dnia pobytu vlogerów w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro