Reklama
Reklama

Hotel Grażyny Kulczyk z 2 prestiżowymi nagrodami

fot. J. Wittchen
fot. J. Wittchen

W czwartek należący do Grażyny Kulczyk hotel Blow Up Hall 5050, który znajduje się na terenie Starego Browaru, został wyróżniony 2 prestiżowymi nagrodami w Abu Dhabi. Uznano go za najlepszy hotel butikowy w Polsce oraz najlepszy suite hotel w Europie. O przyznaniu nagród decydowała komisja, która anonimowo odwiedziła obiekt.

W czwartek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a konkretnie w Abu Dhabi, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w ramach Haute Grandeur Global Hotel Awards - nagród przyznawanych miejscom wybitnie wyróżniającym się jakością usług. Poznański hotel Blow Up Hall 5050 należący do Grażyny Kulczyk otrzymał dwie statuetki. Pierwsza to Best Suite Hotel w Europie, a druga - Best Boutique Hotel w Polsce. - To dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ o jej przyznaniu zdecydowało prawdziwe doświadczenie komisji, która anonimowo odwiedziła hotel - mówi Marta Klepka, wieloletnia Dyrektor Blow Up Hall 5050. Dopiero po ogłoszeniu nominacji do nagród pracownicy hotelu przypomnieli sobie, że pół roku wcześniej gościli zespół ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który okazał się być komisją.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Jednym z wyznaczników niezwykłości i nowoczesności hotelu jest system zarządzania swoim pobytem. Nie ma tu recepcji, a wszystkie informacje znajdują się w przekazanym nam po przyjeździe iPhonie. Nie ma klucza do pokoju, ani numeru na drzwiach. Wystarczy iPhone, który jest naszym kluczem, doradcą i informatorem w jednym.

Obiekt łączy nowoczesność i zabytkowe zabudowania z artystycznym eksperymentem. Znajduje się tutaj niezwykła instalacja meksykańsko-kanadyjskiego artysty Rafaela Lozano-Hemmera. Umieszczono ją w lobby hotelu. Składa się z 2400 małych obrazów z kamer zamieszczonych na terenie obiektu - każdy gość odwiedzający obiekt staje się więc częścią tej instalacji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
117.74 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro