Reklama
Reklama

Celebryci na otwarciu Posnanii i nie tylko. Joanna Krupa przyjedzie do PCC

fot. Tomasz Gzell / PAP

Nie tylko Posnania chce przyciągać w najbliższych dniach klientów obecnością gwiazd. O gości walczy też Poznań City Center. W niedzielę w PCC pojawi się modelka Joanna Krupa, a w sobotę koncert da tutaj Ewelina Lisowska. Kto pojawi się w Posnanii?

W środę w oficjalnym otwarciu Posnanii udział weźmie m.in. hollywoodzka aktorka Eva Longoria. Wraz z jury, w skład którego wchodzą Łukasz Jemioł, Marcelina Zawadzka, Anna Zeman i Anna Zejdler-Ibisz wybierze zwycięzcę konkursu dla projektantów Dress for the star. Aktorka zaprezentuje w obiekcie swoją kolekcję z serii The Limited. Ale to nie koniec.

W czwartek Posnanię odwiedzą m.in. Joanna Horodyńska, Weronika Rosati, Marcelina Zawadzka, Iza Miko i Mezo. W piątek będzie można zobaczyć Hannę Lis, Sergiusza Osmańskiego, Martę Wierzbicką i Ekskluzywnego Menela, a w sobotę Jessicę Mercedes, MYTUJEMY, Basię Kurdej Szatan. Także na sobotę zaplanowano koncert Grzegorza Hyżego. Rozmowy z gwiazdami mają się odbywać w ramach Posnania Live, którego prowadzącym będzie Filip Chajzer.

Nie tylko Posnania kusi poznaniaków obecnością celebrytów. "Weekend gwiazd" organizuje również Poznań City Center. Głównym punktem programu jest casting na modelkę i modela. Oceniać kandydatów będzie modelka Joanna Krupa znana m.in. z programu "Top Model". Celebrytka pojawi się w PCC w niedzielę o 11.30. Dzień wcześniej, w sobotę o 18.00, również w galerii zaplanowano koncert Eweliny Lisowskiej.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
21.82 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro