Reklama

Posnania z lotu ptaka: otwarcie za tydzień. Będą zmiany w organizacji ruchu

fot. Aerofoto Kaczmarczyk
fot. Aerofoto Kaczmarczyk

Dokładnie za tydzień otwarte zostanie nowe centrum handlowe przy rondzie Rataje. Wiązać się to będzie ze zmianami w organizacji ruchu w tym rejonie. Zobacz jak ogromny obiekt wygląda na zdjęciach z lotu ptaka.

To już ostatnie chwile przed otwarciem największego centrum handlowego w Poznaniu. Dokładnie za tydzień pierwsi klienci zrobią zakupy w obiekcie. Gwiazdą uroczystości będzie Eva Longoria, hollywoodzka aktorka i modelka. W Posnanii znajdzie się 40 wielko- i średnio- powierzchniowych sklepów, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni. Po otwarciu ma tu pracować nawet 3500 osób. Na otwarciu z pewnością będzie można zobaczyć tłumy, a to oznacza komplikacje dla kierowców.

Wciąż nie zdradzono jak będzie wyglądać organizacja ruchu w rejonie obiektu, gdy ten zostanie już oficjalnie otwarty. Wiadomo natomiast, że zmiany zostaną wprowadzone w nocy z wtorku na środę. Pewne jest, że auta firm zajmujących się ostatnimi pracami w Posnanii nie będą już parkować na ulicy Krzywoustego i Jana Pawła II. Kierowcy mają dojeżdżać do budynku od strony ul. Krzywoustego i Jana Pawła II. Gdy tylko upublicznione zostaną szczegóły - przekażemy je na portalu.

Zobacz, jak centrum handlowe prezentuje się z lotu ptaka. Obiekt ma swoich zwolenników i przeciwników, ale jedno jest pewne - ogrom inwestycji robi wrażenie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro