Reklama

Szpital HCP: auta notorycznie zastawiają karetki

fot. czytelnik

Do naszej redakcji docierają informacje o problemach z parkowaniem przy Centrum Medycznym HCP na ul. 28 Czerwca 1956. Pracownicy pogotowia skarżą się, że kierowcy przyjeżdżający do szpitala notorycznie zastawiają tu wyjazd dla karetek. Dziś 6 karetek było zablokowanych przez blisko godzinę.

O sprawie poinformował nas pracownik pogotowia ratunkowego. - Przez ponad 45 min był zablokowany wyjazd z Centrum Medycznego HCP przy ulic 28 Czerwca 1956 w Poznaniu, gdyż pani zaparkowała swoje auto w bramie wyjazdowej. Tłumaczyła się tym, iż nie widziała wjazdu i wyjazdu karetek - tłumaczy nasz czytelnik. - Karetki nie mogły wyjechać. Ostatnio zdarza się to nagminnie - dodaje.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Załodze karetki udało się wyruszyć w trasę dopiero po blisko godzinie. Jak relacjonuje czytelnik, jeden samochód zaparkowany w niewłaściwym miejscu "uwięził" dziś 6 karetek. Na miejsce wezwano policję. Kierowcę auta ukarano mandatem w wysokości 200 złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro