Reklama
Reklama

Wągrowiec wprowadza wspólny bilet na kolej i autobus

fot. wikimedia
fot. wikimedia

Wraz z początkiem października mieszkańcy Wągrowca mogą korzystać z biletu miesięcznego, który uprawnia do przejazdów pociągami Kolei Wielkopolskich oraz komunikacji miejskiej.

Mieszkańcy Wągrowca kupujący bilet miesięczny Kolei Wielkopolskiego mogą dodatkowo zaznaczyć opcję zakupu Biletu Wągrowieckiego - Chcąc być miastem nowoczesnym i przyjaznym nie tylko mieszkańcom, ale także środowisku, musimy zmienić nasz sposób myślenia o transporcie i komunikacji. Wspólny bilet to zachęta do pozostawienia samochodu w garażu i skorzystania z miejskich autobusów - mówi w rozmowie z portalem Rynek Kolejowy Krzysztof Poszwa, burmistrz Wągrowca.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Urzędnicy wyjaśniają, że bardzo wielu mieszkańców dojeżdża codziennie do Poznania lub przybywa do Wągrowca z okolicznych miejscowości i to do nich skierowana jest oferta. Istotne jest to, że wybór łączonego biletu nie podnosi kosztów. Cena biletu łączonego jest dokładnie taka sama jak biletu miesięcznego na pociąg.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
81.51 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro