Reklama

Spacer z przewodnikiem po Dolnym Łazarzu

fot. mat. organizatora
fot. mat. organizatora

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają do udziału w kolejnym tematycznym spacerze. 1 października odbędzie się spacer po Dolnym Łazarzu.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów czy kryminalnego Poznania. Pierwszego października odbędzie się spacer po Dolnym Łazarzu - Dolnym Łazarzem nazywana jest zazwyczaj część dzielnicy mieszcząca się na wschód od ulicy Głogowskiej. Warto się tam wybrać, bo ten fyrtel naprawdę potrafi zaskoczyć! Podczas spaceru sprawdzimy, gdzie mieszkał Stary Marych, poszukamy średniowiecznych zamków i miejsca, w którym poczujemy się jak w Rzymie. Mało? Trasa powiedzie nas też przez serce dzielnicy czyli rynek i da możliwość odkrycia przepięknych kamienic - zachęcają przewodnicy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Pierwszego października odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 10, a druga o 16. Przewodnik będzie oczekiwał na uczestników w okolicy Dworca Zachodniego, a zakończenie wycieczki zaplanowano przy kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.36 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro