Reklama
Reklama

Kolejne koperty dla dostawców powstaną w centrum miasta

W ramach tegorocznej rozbudowy strefy Tempo 30 powstały między innymi koperty dla dostawców. Rozwiązanie funkcjonuje w Poznaniu od zaledwie miesiąca, ale władze miasta planują już utworzenie kolejnych kopert.

W sierpniu i wrześniu koperty powstały w okolicach Świętego Marcin, Ratajczaka i Placu Wolności. Kolejne miejsca dla dostawców mają powstać w rejonie Starego Rynku -Zarząd Dróg Miejskich zaproponował, aby koperty pojawiły się na ul. Szkolnej (3 szt.), Wielkiej (2 szt.), 23 Lutego (2 szt.) i pl. Kolegiackim (3 szt.) - informuje ZDM i dodaje - Koperty nie zostały zlokalizowane na Starym Rynku oraz ul. Wrocławskiej, ponieważ obszar ten jest wyłączony z ruchu samochodowego i dostawy towarów odbywają się tam na innych zasadach. Dostawcy mogą przywozić towar do godz. 11.00. Te same reguły mają obowiązywać na ul. Paderewskiego, która zostanie wyłączona z ruchu samochodowego w ramach rozszerzania strefy Tempo 30.

Urzędnicy zachęcają zainteresowanych do przesyłania swoich uwag odnośnie lokalizacji kopert. Uwagi można przesyłać do 10 października na adres [email protected].

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro