Reklama
Reklama

Nenad Bjelica: zasłużyliśmy ma więcej. Murawa nie ułatwia gry

fot. Roger Gorączniak, archiwum
fot. Roger Gorączniak, archiwum

Trener Nenad Bjelica po trzech meczach ligowych w roli szkoleniowca Lecha Poznań ma na koncie już komplet możliwych wyników. Po bezbramkowym remisie z Arką Gdynia szkoleniowiec podkreślał, że piłkarze pod jego wodzą zasłużyli na więcej niż tylko 4 punkty.

- Był to mecz w którym dominowaliśmy. W defensywie byliśmy niemal bezbłędni, nie daliśmy przeciwnikowi stworzyć żadnych groźnych sytuacji. W ofensywie musimy się poprawić, znajdować lepsze rozwiązania w ataku i będziemy starać się to poprawiać - mówił Bjelica o meczu z Arką.

Szkoleniowiec zwrócił uwagę na kondycję murawy INEA Stadionu. - Nie jest ona w perfekcyjnym stanie, co nie ułatwia gry. Ponadto zbyt często atakujemy przez środek pola, a to nie jest dobrym pomysłem. Trudno te przyzwyczajenia zmienić w tak krótkim czasie - stwierdził.

Zwycięstwo, porażka i remis (i awans w Pucharze Polski). Kibice liczyli na nieco lepszy początek projektu Nenada Bjelicy. - Jestem zadowolony z nastawienia i zaangażowania drużyny. W tych trzech meczach zasłużyliśmy na więcej niż cztery punkty i mam nadzieję, że w kolejnych będzie lepiej - mówił Chorwat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro