Reklama
Reklama

Kolizja 3 aut na Hetmańskiej, pożar auta na Naramowickiej, rozlany olej na Obornickiej

Jak informuje dyżurny poznańskich strażaków, na ulicach doszło do kilku interwencji służb. Na ulicy Naramowickiej palił się samochód, a na Hetmańskiej zderzyły się trzy auta. Dodatkowo na Obornickiej pojawiła się plama oleju na jezdni.

W ostatnich godzinach na poznańskich ulicach doszło do kilku zdarzeń. Strażacy pojawili się m.in. na ulicy Naramowickiej. - Na wysokości posesji nr 203 doszło do pożaru auta. Nikomu nic się nie stało - mówi dyżurny.

Około 13.20 na ulicy Hetmańskiej, w pobliżu przystanku tramwajowego "Rolna", zderzyły się trzy samochody. - Była to kolizja, nikt nie ucierpiał. Nasze działania już się tam zakończyły. Musieliśmy m.in. zneutralizować plamę oleju na jezdni - dodaje. Kierowcy jadący w stronę Rataj muszą jednak liczyć się tu jeszcze z utrudnieniami.

Ostatnia interwencja ma miejsce na ulicy Obornickiej. - W pobliżu stacji benzynowej Orlen pojawiła się na jezdni plama oleju. W tej chwili tam pracujemy. Plama ciągnie się w kierunku Obornik - kończy. Tworzą się tu korki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
23.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro