Reklama
Reklama

Trwa rekrutacja na staże w Urzędzie Miasta

fot. carl dwyer/freeimages.com
fot. carl dwyer/freeimages.com

Dziewięćdziesiąt wolnych miejsc czeka na studentów, którzy chcieliby odbyć staż w Urzędzie Miasta. Nabór trwa do końca września.

Staże studenckie w poznańskim urzędzie organizowane są od lat, a we wszystkich dotychczasowych edycjach wzięło udział blisko 3500 studentów, a 500 z nich zostało zatrudnionych w urzędzie -By ubiegać się o staż, trzeba być studentem III, IV lub V roku na uczelni państwowej lub prywatnej. Przyjmowani są zarówno studiujący w trybie dziennym jak i zaocznym, wieczorowym czy eksternistycznym. Kierunek studiów kandydata musi odpowiadać oczekiwaniom danego wydziału czy biura. Zachęcamy do kandydowania także studentów niepełnosprawnych - informuje Urząd Miasta.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Rekrutacja prowadzona jest za pośrednictwem Internetu. Swoje CV można przesyłać do końca września. Na studentów czeka 90 miejsc w 28 wydziałach i biurach oraz 4 miejsca w Poznańskim Centrum Świadczeń i 1 miejsce w spółce Targowiska. Staże rozpoczną się na początku listopada i będą trwały do końca lutego 2017 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro