Reklama

KOD wspiera Jacka Jaśkowiaka: "broni naszych wartości, wolności i demokratycznego państwa"

fot. Jacek Molski

Komitet Obrony Demokracji wspiera prezydenta Jacka Jaśkowiaka organizując we wtorek na Placu Kolegiackim manifestację. Zachęca poznaniaków, by "wsparli człowieka, który potrafi wprowadzić to miasto w XXI wiek - bez uprzedzeń, ograniczeń i politycznego wyrachowania".

Wielkopolski KOD organizuje we wtorek na Placu Kolegiackim manifestację, która ma być wyrazem wsparcia dla Jacka Jaśkowiaka. - Nie pozwólmy, by ci, którym obce jest pojęcie wolności, niezależności, tolerancji zawładnęli naszymi umysłami, domami, ulicami, stadionami - wyjaśniają członkowie komitetu.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zdaniem wielkopolskiego KOD-u prezydent Poznania " broni naszych wartości, broni wolności i zasad demokratycznego Państwa i społeczeństwa, nie pozwala, aby na naszych ulicach rządziły ksenofobiczne, fanatyczne, agresywne grupy". - Dba o nasze swobody obywatelskie, jest otwarty na inicjatywy wielu grup społecznych. Sprawia, że to miasto po wielu latach marazmu zaczyna mienić się różnymi kolorami - by stać się jednym z wielu otwartych miast europejskich.

Manifestacja rozpocznie się o 12.00, a jej celem jest wsparcie "człowieka, który potrafi wprowadzić to miasto w XXI wiek - bez uprzedzeń, ograniczeń i politycznego wyrachowania".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro