Reklama

Zmiana organizacji ruchu w rejonie Gdyńskiej i Bałtyckiej

W przyszłym tygodnie rozpocznie się kolejny etap przebudowy dróg prowadzących do spalarni śmieci. W związku z prowadzonymi pracami zmieniona zostanie organizacja ruchu.

Zmiany na skrzyżowaniu ulic Bałtycka/Lechicka/Hlonda/Chemiczna oraz Bałtycka/Gdyńska zostaną wprowadzone w nocy z 22 na 23 września -Wyłączona z ruchu zostanie lewa strona ulicy Bałtyckiej - od mostu Lecha w stronę ul. Gdyńskiej - na odcinku od ul. Hlonda do ul. Gdyńskiej, a ruch kołowy prowadzony będzie jej prawą częścią w obu kierunkach, począwszy od skrzyżowania z ul. Hlonda do przejazdu kolejowego - informuje Krzysztof Kaczanowski z PIM.

Dostępne relacje ruchowe na skrzyżowaniu Gdyńskiej i Bałtyckiej:

- Z ul. Bałtyckiej będzie możliwość jazdy na wprost w kierunku Swarzędza oraz skręt w prawo w ul. Gdyńską (dojazd do ul. Gnieźnieńskiej).

- Od strony Swarzędza będzie możliwość jazdy na wprost ulicą Bałtycką i skrętu w prawo, w ulicę Gdyńską, w kierunku Czerwonaka.

- Z ul. Gdyńskiej (od ul. Gnieźnieńskiej) będzie możliwość skrętu w lewo i prawo w ul. Bałtycką oraz jazdy na wprost w ul. Gdyńską w stronę do Czerwonaka.

- Ul. Gdyńska na odcinku od ul. Chemicznej do ul. Bałtyckiej będzie nieprzejezdna - możliwy dojazd tylko do posesji oraz stacji paliw BP.

- Z ul. Bałtyckiej (jadąc od mostu Lecha) nie będzie możliwy skręt w lewo w ul. Gdyńską (nie dotyczy pojazdów komunikacji miejskiej). Kierowcom udającym się w kierunku Czerwonaka od ul. Hlonda/Lechicka zaleca się objazd ul. Chemiczną.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
29.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro